J+J závlahové systémy, s.r.o.

Příčná 24, 290 01 Senice

LG Sonic Basic

Produkty LG Sonic ® se dají velmi snadno instalovat. Ultrazvukový vysílač s plovákem je umístěný přímo v nádrži. Jednotku po připojení k napájení (pevné síti nebo k solárnímu panelu) můžeme okamžitě zapnout.

LG Sonic v provozu vydává ultrazvukové vlny,které nejsou slyšitelné pro člověka a nejsou škodlivé ani pro rostliny a živočichy. Ultrazvukové vlny prochází přes vodní nádrž, přičemž při cestě svými vibracemi ničí řasy. Tyto vibrace způsobují rozkmitání řasy a dochází k prasknutí jejich buněk a tím k usmrcení řasy. Ve většině případů řasy klesnou na dno vodní nádrže, kde mohou být snadno odstraněny.

 

Dual Core-Multi Frequency technology TM

Zařízení LG Sonic® jsou vybaveny DC-MF technologií, která zajistí kontrolu různých druhů řas ve vaší nádrži.

Vodní nádrže obvykle neobsahují pouze jeden druh řas a to je důvod, proč nelze použít pouze jednu frekvenci, která by usmrtila právě jen jednu skupinu řas. DC-MF technologie efektivně kombinuje různé frekvence, které vznikají současně a tak ničí všechny druhy řas ve vaší nádrži.

 

Vysoce moderní širokopásmový převodník

Převodník LG Sonic® byl speciálně navržen pro firmu LG Sound a tvoří dokonalou souhru s elektronikou LG Sonic. Tak je zajištěn nejlepší přenos ultrazvuku do vody s minimální zvukovou ztrátou a změnou frekvence, čímž se stalo zařízení LG Sonic nejvýkonnější ultrazvukovou jednotkou na dnešním trhu.

 

Méně frekvencí vyšší účinnost

Zařízení LG Sonic® používá pouze efektivní frekvence, tím odpadá čas na tvoření frekvencí, které nemají žádný vliv a to vede k větší efektivitě zařízení. LG Sound blízce spolupracuje s univerzitami a výzkumnými centry k určení optimálních frekvencí na kontrolu různých druhů řas. Díky této spolupráci LG Sonic® kombinuje pouze správné frekvence, amplitudy a výstupní sílu k efektivní kontrole řas. Vzhledem k tomu, že zařízení používá méně frekvencí, je nejen účinější, ale také se zkracuje doba léčby vodní nádrže.

 

Vyberte si mezi odlišnými frekvenčními programy

Vzhledem k tomu, že vodní nádrže jsou odlišné, a tak mohou obsahovat i odlišné druhy řas, je důležité abyste mohli použít různé frekvence. Místo toho, aby byly všechny frekvence v jednom programu má LG Sonic dva odlišné programy obsahující různé frekvence. Tým LG Sound vám vždy doporučí správný program se správnými frekvencemi pro vaši vodní nádrž.

 

Low Power-Bright Signal Technology

LG Sonic® využívá LpBs technologii, která vysílá zvukový signál v optimální kondici. Proto není nutné používat vysoký výkon pro získání dlouhého dosahu ultrazvukových vln. Tím se zvyšuje životnost převodníku a elektroniky a zvyšuje se tak schopnost kontroly řas, protože zvukové vlny nejsou nijak narušovány. Vzhledem k velmi pokročilé LpBs technologii TM mají modely LG Sonic velmi nízkou spotřebu 5Watt. 

 

 

Šetrné k životnímu prostředí

 

LG Sonic nabízí kontrolu řas bez použití chemikálií.

LG Sonic může pracovat na solární energii. 

 

Bezpečné pro ryby

Zařízení LG Sonic je bezpečné pro ryby, hmyz, rostliny a člověka.

Vliv LG Sonic byl testován na různých organismech různými organizacemi a univerzitami, mimo jiné:

  • University of Portsmounth, Catania a BOKU kde bylo potvrzeno že jednotky LG Sonic jsou bezpečné pro ryby.
  • USDA-ARS Catfish Genetics Research Unit uvedlo že LG Sonic je bezpečný pro sumce.

 

 

 

 

 

 

 

 
Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu