J+J závlahové systémy, s.r.o.

Příčná 24, 290 01 Senice

 

Nejdokonalejší kontrola řas ULTRAZVUKEM:

  • Používá mnoho různých ultrazvukových programů pro efektivnější kontrolu řas. 
  • Integrovaný stěrač pro minimální údržbu.
  • Zařízení lze ovládat a monitorovat vzdáleně pomocí GSM modulu.
  • Lze připojit několik ultrazvukových převodníků pro lepší pokrytí vodní nádrže popřípadě jiných míst.

 

 

Různé ultrazvukové programy pro účinnější kontrolu růstu řas

Nový LG Sonic e-Line obsahuje unikátní Chameleon TecnologiiTM. Tato technologie umožňuje měnit programy s různými frekvenčními rozsahy v závislosti na aplikaci nebo mikroorganismech, které chcete kontrolovat (ničit).Výběrem nejefektivnějšího ultrazvukového frekvenčního rozsahu se může LG Sonic e-Line aktivně zaměřit na řasy a biofilm, které jsou ve vaší vodní nádrži. Všechny frekvenční programy byly vědecky ověřeny, že jsou učinné na odpovídající skupinu řas a že zařízení LG Sonic e-Line je samozřejmně bezpečné pro ryby, hmyz, rostliny a člověka.

Nízká spotřeba - Bright Signal II technology

Přestavbou zařízení byla firma LG Sound schopna integrovat elektroniku do převodníku. Tato inovace umožňuje používat témeř neomezené délky kabelu mezi elektronickým boxem a převodníkem ,a to bez ztráty síly zvuku nebo frekvence, a to ještě při snížení spotřeby energie.

Úpravou elektronických komponentů, se dosáhlo účinnějšího systému, který produkuje vynikající kvalitu zvukového signálu. Díky Lp-Bs2 systému bude LG Sonic e-Line mít delší životnost a nižší spotřebu energie než předchozí produkty LG Sonic
 

 

 

 

 
 
 
 
 

Více převodníků

LG Sonic e-Line nabízí možnost připojení až čtyř ultrazvukových převodníků na jeden elektronický box. Každý převodník může mít nastavený jiný program dle parametrů vody a požadované léčby.

AUTOMATICKÉ ČIŠTĚNÍ HLAVY PŘEVODNÍKU POMOCÍ INTEGROVANÉHO STĚRAČE

LG Sonic e-Line je prvním a jediným ultrazvukovým systémem, který má automatický čistící systém, který čistí hlahu převodníku.

To zajišťuje 100% účinnost léčby, protože vápencové usazeniny a jiné nečistoty nebrání ultrazvukovým vlnám v průchodu z převodníku.

Dále bylo vědecky prokázáno, že časté čištění převodníku vedlo k silnějšímu zvukovému signálu o 50% po šesti měsících.

ŠETRNÉ K ŽÍVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

Používání ultrazvuku LG Sonic je bezoečný pro ryby, rostliny, zooplankton a hmyz. Naše přístroje má opravdu malí výkon (5-20W). Díky tomu není potřeba do vody přenášet vysoké napětí. 

 

 

DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ A VÝBĚR OPTIMÁLNÍ FREKVENCE PROGRAMU

Modul GSM-2, který je součástí jednotky, umožňuje sledovat a měnit ultrazvukové programy vaší jednotky:

  • Díky Chameleon Technologii TM má LG Sonic e-Line různé frekvenční programy, které mohou být změněny zasláním SMS zprávy.
  • Kromě toho můžete kdykoliv požádat o provozní stav přístroje a dostávat SMS v případě jakékoli technické závady nebo při vypnutí energie na dobu delší jak 3 hodiny a více.

Dlouhodobé řešení bez dodatečných nákladů

LG Sonic e-line je ejdno rázová investuci a nemá žádný spotřební materiál. Životnost našich přístrojů se pohybuje mezi 5 a 10 lety.

Spolehlivá technologie pro kontrolu řas

LG Sonic e-line je vyvinuta ve spolupráci s několika renomovanými univerzitami a výzkumnými ústavy. Některé z univerzit a výzkumných ústavů, s nimiž spolupracuje LG Sonic jsou University of Portsmouth, UK; University of Catania, Itálie; HCMR Institute, Řecko.

 

 

 
Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu