J+J závlahové systémy, s.r.o.

Příčná 24, 290 01 Senice

 

MPC - BUOY 

KOMBINACE MONITOROVÁNÍ VODY, DÁLKOVÉHO OVLÁDÁNÍ A ULTRAZVUKOVÉ TECHNOLOGIE

Patentovaná technologie MPC-Buoy spojuje on-line sledování kvality vody, dálkové ovládání a ultrazvukovou technologii, která poskytuje nejmodernější ošetření proti řasám a sinicím v rybnících, jezerech a přehradách. Použitím účinných solárních panelů bude MPC-buoy pracovat autonomně 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. 

 

 

LG Sonic MPC Buoy from LG Sonic on Vimeo.

 

Interaktivní kontrola řas a sinic

 

 

1.Monitorování kvality vody

MPC-Buoy poskytuje kompletní přehled o kvalitě vody pomocí těchto parametrů:

Chlorofyl alfa (zelené řasy)

Phycocyanin (sinice)

pH

TSS

volný kyslík

teplota

2.Předpovídá růst řas

Shromážděné údaje jsou odesílány pomocí 3G nebo GPRS telemetrie. Pomocí webového softwaru MPC-View budete mít jasný přehled o kvalitě vody a jiných technických parametrech. Pomocí těchto parametrů lze květ řas předvídat několik dní dopředu.

 


 

3. Kontrola řas

S pomocí MPC-View software, můžete nejoptimálněji nastavit ultrazvukový program stanovený na základě dosavadních typů řas nebo sinic. Pokud MPC-View předpovídá květ řas, budete moci LG Sonic nastavit na nejvhodnější program. Tímto způsobem LG Sonic kontroluje řasy interaktivně bez rizika, aby se stala řasa rezistentní proti ultrazvuku.Ultrazvukové vlny pokryjí kruhovou plochu o průměru 500m.

 

 
 

MPC-View

Software pro online sledování parametrů vody


 

MPC-View software umožňuje uživatelům vizuálně sledovat kvalitu vody a stav LG Sonic převodníků. Tento webový software dostává data, shrnuje a publikuje data do tabulek a grafů na vaší osobní webové stránce. Údaje daného projektu zde mohou být přidány stejně tak, jako umístění MPC-Buoy a historie o květu řas. To poskytne kompletní přehled o průběhu léčby LG Sonic. Veškerá data mohou být generována a exportována do Excelu nebo převedena do PDF.
 
 
 

 

LG Sonic team

V reálném čase má tým LG Sonic údaje o kvalitě vody, o stávající řase a také může předvídat budoucí chování řas. Díky tomu mohou ekologové, biologové a technici LG Sound ověřit aktuální stav jezera a upravit  ultrazvukové programy tak, aby odpovídaly přítomnosti daných řas nebo byly prevencí před květem řas.

Uživatel

MPC-View software umožňuje uživatelům prohlížet data o svých vodních nádržích v reálném čase. Díky flexibilitě tohoto softwaru mohou být vytvořeny uživatelské profily. Tímto způsobem mohou mít určití uživatelé možnost prohlédnout si úplný soubor dat, zatímco ostatní uživatelé mohou vidět pouze určitou sadu parametrů.

 

 

 
Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu