Valley

 

Naše firma se v roce 2013 stala oficiálním zástupcem značky Valley v České republice. Zde bychom vám chtěli sdělit základní informace o závlahových pivotech a mostech. V případě jakéhokoliv dotazu nebo zájmu nás prosím neváhejte kontaktovat.

Co je důležité pro Vás, je důležité i pro Valmont Irrigation.

 

Valmont Irrigation, výrobci zavlažovacího zařízení značky Valley, od roku 1954 si drží vedoucí pozici ve výrobě kruhových závlahových pivotů. Firma vždy vyvíjela nejúčinnější a nefektivnější metody zavlažování, tak aby se vždy držela na špici v neustále se měnícím trhu. 

 

Valmont Irrigation měl velký úspěch s Valley centrálním pivotem a jeho excelentní technologií. Dalším vývojem bylo vytvoření speciální převodovky přímo navržené k danému účelu. Obě tyto součásti jsou vyráběny do dnešních dnů. Valmont Irrigation nadále vyrábí technologicky vynikající produkty, ať už počítačové řídící panely se schopností GPS, nástroje pro vzdálenou správu, nebo osvědčené polní stroje.

Co je důležité pro vás, je důležité i pro Valmont Irrigation. To je to co můžete očekávat od našich zavlažovacích zařízení, která vydrží každodení provoz, mají schopnosti operovat v různých terénních podmínkách při zachování rovnoměrného zavlažování. Zvyšují produktivitu a jsou dodávány vysoce školenými prodejci i s prostředky na ochranu vaší investice.

 

 Valley nabízí :
  • přesnou aplikaci vody.
  • spolehlivost komponentů.
  • trvanlivou a pružnou strukturu.
  • pokročilé technologie kontroly a dálkové komunikace.
  • vstřícné prodejce a servis.
  • výrobky, které vyhovují vašim potřebám.

Další podrobnější informace o firmě a produktech firmy Valley naleznete na jejich oficiálních stránkách zde.