Zahrady, parky a sportovní plochy

Vybudování jedinečné a krásné zahrady kolem Vašeho domu vyžaduje mnoho úsilí, času a finančních prostředků. Jedním z nezbytných předpokladů pro dosažení tohoto cíle je i správná a přiměřená zálivka, ve správný čas a na správném místě. To samozřejmě vyžaduje mnoho času a monotónní práce. Řešení je přitom tak snadné. Automatický zavlažovací systém. Proč vlastně automatický zavlažovací systém? Hlavním přínosem patrným již na první pohled je krásně zelený trávník a záhony s kvetoucími květinami. Mimo to je zde však mnoho dalších výhod, které nejsou tak zřejmé. Jako například již žádné zalévání s konví a zahradní hadicí. ­ Zavlažovací systém Vám poskytne mnohem více volného času, který můžete strávit příjemnější činností.

  • Nižší účty za spotřebovanou vodu - ­ zavlažovací systém pracuje v noci, kdy je účinnost závlahy nejvyšší díky nižšímu výparu a menšímu vlivu větru.
  • Zdravější vývoj rostlin a trávníku - zavlažování v nočních a ranních hodinách je díky příznivějším teplotám mnohem šetrnější pro trávník a květiny a nedochází tak k tepelným šokům.
  • Klidná a bezstarostná dovolená ­ - zavlažovací systém se o Vaši zahradu postará i po dobu Vaší nepřítomnosti. Díky automatickým čidlům systém reaguje na deštivé dny a nezavlažuje tedy nadbytečně.
  • Vyšší hodnota nemovitosti ­ - krásné okolí domu bez jakýchkoliv diskuzí zvyšuje tržní hodnotu domu a prestiž nemovitosti.

Automatický zavlažovací systém je velmi variabilní systém použitelný nejen pro všechny typy a charaktery zahrad, ale i pro parkové a sportovní plochy včetně fotbalových a golfových hřišť. Naše firma má díky široké paletě výrobků vždy to optimální řešení pro jakýkoliv typ zavlažované plochy.