LG Sonic e-line

NEJDOKONALEJŠÍ KONTROLA ŘAS ULTRAZVUKEM:


  • Používá mnoho různých ultrazvukových programů pro efektivnější kontrolu řas. 
  • Integrovaný stěrač pro minimální údržbu.
  • Zařízení lze ovládat a monitorovat vzdáleně pomocí GSM modulu.
  • Lze připojit několik ultrazvukových převodníků pro lepší pokrytí vodní nádrže popřípadě jiných míst.

 

 

 

12 ULTRAZVUKOVÝCH PROGRAMŮ PRO ÚČINNĚJŠÍ KONTROLU RŮSTU ŘAS

LG Sonic e-Line obsahuje unikátní Chameleon TecnologiiTM. Tato technologie umožňuje měnit programy s různými frekvenčními rozsahy v závislosti na aplikaci nebo mikroorganismech, které chcete kontrolovat (ničit).Výběrem nejefektivnějšího ultrazvukového frekvenčního rozsahu se může LG Sonic e-Line aktivně zaměřit na řasy a biofilm, které jsou ve vaší vodní nádrži. Všechny frekvenční programy byly vědecky ověřeny, že jsou učinné na odpovídající skupinu řas a že zařízení LG Sonic e-Line je samozřejmně bezpečné pro ryby, hmyz, rostliny a člověka.

 

 

 

VÍCE PŘEVODNÍKŮ

LG Sonic e-Line nabízí možnost připojení až čtyř ultrazvukových převodníků na jeden elektronický box. Každý převodník může mít nastavený jiný program dle parametrů vody a požadované léčby.

AUTOMATICKÉ ČIŠTĚNÍ HLAVY PŘEVODNÍKU POMOCÍ INTEGROVANÉHO STĚRAČE

LG Sonic e-Line je prvním a jediným ultrazvukovým systémem, který má automatický čistící systém, který čistí hlahu převodníku.

To zajišťuje 100% účinnost léčby, protože vápencové usazeniny a jiné nečistoty nebrání ultrazvukovým vlnám v průchodu z převodníku.

Dále bylo vědecky prokázáno, že časté čištění převodníku vedlo k silnějšímu zvukovému signálu o 50% po šesti měsících.

ŠETRNÉ K ŽÍVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

Používání ultrazvuku LG Sonic je bezoečný pro ryby, rostliny, zooplankton a hmyz. Naše přístroje má opravdu malí výkon (5-20W). Díky tomu není potřeba do vody přenášet vysoké napětí

SPOLEHLIVÁ TECHNOLOGIE PRO KONTROLU ŘAS

LG Sonic e-line je vyvinuta ve spolupráci s několika renomovanými univerzitami a výzkumnými ústavy. Některé z univerzit a výzkumných ústavů, s nimiž spolupracuje LG Sonic jsou University of Portsmouth, UK; University of Catania, Itálie; HCMR Institute, Řecko.