Bradas vodní mlha White line 7,5 m

Kód: B02013
Neohodnoceno
Značka: Bradas
489 Kč
Skladem (19 ks)
Příjemné osvěžení pomocí mlžící sestavy, která ochladí vzduch na vašich terasách, balkónech, u bazénových sezení, na venkovních zahrádkách, pod slunečníkem nebo na jiných dalších místech. Velice snadná a rychlá instalace. Připojení celého systému je pomocí rychlospojky k vaší zahradní hadici.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení:

 Trubka PVC Ø 5-8mm: délka 7,5m
 Klipy pro uchycení trubky například k okraji slunečníku nebo markýzy: 5 ks
 Klipy pro upevnění trubky na zeď:
5 ks
 Adaptér s vnějším závitem 3/4":
1 ks
 Konektor pro napojení trubky:
1 ks
 Trysky průběžné:
4 ks
 Koncová tryska:
1 ks

 

Proč nakupovat právě u nás?

 

Bradas vodní mlha White line 15 m

Bohaté zkušenosti a odbornost

Naše firma působí na trhu již od roku 1992. Za tuto dobu jsme se specializovali na prodej, instalaci a údržbu závlahových systémů pro různé účely, včetně skleníků, sadů, polních plodin, okrasných zahrad, parků a sportovních ploch. Máme dlouholeté zkušenosti a odborné know-how, které nám umožňuje poskytovat kvalitní produkty a služby.
Bradas vodní mlha White line 15 m

Široký sortiment a profesionální služby

Na našem e-shopu najdete veškerý sortiment pro zavlažování, včetně výrobků od renomovaných značek jako Rain Bird, GALCON, AMIAD a dalších. Nabízíme také zpracování projektové dokumentace pro závlahy, meliorace a malé vodní nádrže, včetně stavebních povolení. Navíc provádíme instalace a údržbu závlahových systémů, abyste měli jistotu, že vaše zavlažování bude správně navrženo a spolehlivě fungovalo.
Bradas vodní mlha White line 15 m

Spokojení zákazníci a kvalita provedených instalací

Během naší dlouholeté existence jsme provedli mnoho instalací závlahových systémů pro různé zákazníky, včetně skleníků, sadů, vinohradů, okrasných zahrad a veřejných prostor. Naše spokojení zákazníci jsou důkazem kvality našich produktů a služeb. Věříme, že i vy se stanete součástí naší spokojené zákaznické základny.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: